کلایمر

آذر کلایمر تبریز در سال 1378 با هدف گسترش صنعت ساختمان سازی و ترویج استانداردسازی در این صنعت تاسیس گردید و هم اکنون با گذشت بیش از یک دهه از آغاز فعالیت و با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و کادر مهندسی مجرب و تجهیزات پیشرفته تولید کلایمر سعی می نماید گامی هر چند کوچک در راستای آبادانی این دیار کهن بردارد.

 

آذر کلایمر تبریز سعی نموده است تا با متمرکز کردن فعالیت های خود بر صنعت ساختمان سازی ، ساخت کلیه تجهیزات قالب فلزی بتن ، متعلقات قالب بندی و هم چنین کلیه فعالیت های جانبی این صنعت مجموعه ای را متشکل از گروه های اجرایی مختلف جهت کلیه اهداف تشکیل دهد تا با ایجاد مجموعه ای منسجم و فراگیر ، کلیه خدمات مورد نیاز این صنعت را ارائه دهد.

 با افتخار اعلام میداریم که برج سه قلوی بزرگ ایران زمین درشهرگ غرب از کلایمر شرکت ما استفاده کرده و پروژه خود را به پایان رساندند افتخار ما این است که شرکت های معتبری و پروزه های نامدار از دستگاه های کلایمر ما استفاده میکنند.

از لحاظ امنیت،دستگاه های شرکت ما بسیار بالا می باشند  و شما می توانید آسوده خاطر از خرید کلایمر و اجاره کلایمر شرکت ما استفاده نمایید.

اعتماد شما بزرگترین سرمایه ماست ما با افتخار اعلام میداریم که دستگاه های ما از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و مشتریان عزیز به هیچ عنوان از انتخاب خود ناراضی نخواهند بود